O nas.

         Ewa jako magister architektury Politechniki Gdańskiej, swoje doświadczenie zdobywała w topowej Gdyńskiej pracowni „Studio Architektoniczne Kwadrat”, która jest autorem wielu wybitnych projektów, takich jak Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Nowa Marina w Gdyni, Granaria na Wyspie Spichrzów w Gdańsku i wiele więcej. Do projektowania wnętrz podchodzi z niepodważalną wiedzą architekta, a przede wszystkim z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zarządza zespołem projektantów, tak aby oddawane projekty zawsze spełniały oczekiwania naszych klientów i kończyły się zgodnie z ustalonym terminem.

         Michał jest managerem naszej pracowni, posiada wiedzę w zakresie odpowiedniego zarządzania pracą jak również posiada praktyczną wiedzę od strony fachowej w remontowaniu wnętrz. Zajmuje się przede wszystkim organizacją zamówień i dostawami produktów wyposażenia wnętrza oraz szczegółowym kosztorysem dostosowanym do potrzeb naszych klientów. Ponadto jest odpowiedzialny za ciągły rozwój naszej pracowni, aby obsługa naszych klientów była na najwyższym poziomie.

Nawzajem uzupełniamy się i tworzymy zgrany duet!

Nasz zespół

„Działamy wspólnie, dzięki temu nasze projekty tworzymy bardzo dokładnie, sprawnie oraz na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych, kreatywnych i młodych architektów. To daje pewność, że projekty są dopracowane nawet w najdrobniejszym szczególe i mają swój niepowtarzalny styl. Nie mamy sobie równych!”

Alicja

mgr. inż. Architekt

Nikola

inż. Architekt

Klaudia

inż. Architekt

Rozpocznijmy współpracę!

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

biuro@archem-wnetrza.com

+48 512 418 880

+48 668 299 787

ul. Kartuska 418C, Gdańsk 80-125

+48 512 418 880

+48 668 299 787

biuro@archem-wnetrza.com

ul. Kartuska 418C/103, Gdańsk

NIP: 6040230270