O nas.

         Ewa jako magister architektury Politechniki Gdańskiej, swoje doświadczenie zdobywała w topowej Gdyńskiej pracowni „Studio Architektoniczne Kwadrat”, która jest autorem wielu wybitnych projektów, takich jak Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Nowa Marina w Gdyni, Granaria na Wyspie Spichrzów w Gdańsku i wiele więcej. Do projektowania wnętrz podchodzi z niepodważalną wiedzą architekta, a przede wszystkim z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zarządza zespołem projektantów, tak aby oddawane projekty zawsze spełniały oczekiwania naszych klientów i kończyły się zgodnie z ustalonym terminem.

         Michał jest managerem naszej pracowni, posiada wiedzę w zakresie odpowiedniego zarządzania pracą jak również posiada praktyczną wiedzę od strony fachowej w remontowaniu wnętrz. Zajmuje się przede wszystkim organizacją zamówień i dostawami produktów wyposażenia wnętrza oraz szczegółowym kosztorysem dostosowanym do potrzeb naszych klientów. Ponadto jest odpowiedzialny za ciągły rozwój naszej pracowni, aby obsługa naszych klientów była na najwyższym poziomie.

Nawzajem uzupełniamy się i tworzymy zgrany duet!

Opinie klientów...

Dzięki Ewie i Michałowi nie rozwiedliśmy się z żoną wykańczając mieszkanie. Polecam!

Jan Mikliński

Nasze pierwsze wymarzone mieszkanie, zaprojektowane przez Ewę i Michała, wybór Architektów to strzał w 10. Pełen profesjonalizm, każde spotkanie i konsultacje na najwyższym poziomie. Pełne skupienie na Naszych potrzebach mieszkaniowych. Próbki materiałów sprowadzane od producentów specjalnie pod projekt, wizję i Nasze upodobania. Każda minimalna zmiana w projekcie potwierdzana i aktualizowana na bierząco. Serdecznie polecamy współpracę z Archem Wnętrza i życzymy dalszych sukcesów.

Marta Stankiewicz

Współpraca z Ewą i Michałem z ARCHEM to najlepsze co mogło nas spotkać przygotowując się do urządzenia naszego mieszkania. Rewelacyjny kontakt przed podjęciem współpracy, w jej trakcie i po odbiorze projektów. Poświęcili dużo czasu, aby poznać nasze potrzeby. Podzielili się z nami swoimi doświadczeniami, proponując rozwiązania, które będą ułatwiały nam życie. Jeśli chodzi o sam projekt – w 100% spełnia on nasze oczekiwania. Przywiązali uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Każda zmiana była z nami uzgadniana. Nie można zapomnieć o świetnym showroomie, w którym na żywo możemy zobaczyć projektowane rozwiązania i materiały, które zostały zaproponowane. A to czego nie było na miejscu – ściągnęli z najdalszych zakątków, abyśmy mogli to wszystko zobaczyć na miejscu. Serdecznie polecam skorzystanie z ich usług. Urządzanie mieszkania z pomocą ARCHEM to ogromna przyjemność!

Dominik Makurat

Każdy projekt w tej firmie to indywidualne podejście do tematu. Wszechstronność i elastyczność. Idealne odwzorowanie z wizualizacji. Piękne projekty stworzone z dbałością o najmniejszy detal! Ogromnie polecam współpracę z Ewą i Michałem.

Mariusz Sztafa

Wspaniali architekci znający się na rzeczy! Z mężem dostaliśmy kompletny projekt domu, który wyszedł cudownie. Prosta i bezproblemowa współpraca. Pani Ewa i Pan Michał z bardzo dużą wiedzą zaproponowali nam bardzo ciekawe i ergonomiczne rozwiązania we wnętrzu. Takich architektów potrzebujemy!

Wiktoria Tusk

Korzystałem z usług konsultacji zmian lokatorskich. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wszystkie sugestie które otrzymaliśmy były bardzo merytoryczne. Gorąco polecam!

Tomek Kowalewski

Młodzi, ale dają radę, godni polecenia.

Wojciech Bańka

Korzystałem z usług pracowni projektowania wnętrz Archem Wnętrza. Wykonali dla mnie projekt wykonawczy wraz z kosztorysem produktów. Ewa i Michał zawsze byli otwarci do pomocy i chętni do omówienia ewentualnych zmian, które pojawiły się podczas realizacji projektu. Co ważne, firma Archem nie przestaje się opiekować klientem po zakończeniu projektu. Zawsze można na nich liczyć, nawet po oficjalnym zakończeniu współpracy. Dodatkowo, oferują konkurencyjne ceny na produkty wraz z usługą montażu drzwi i podłóg. To jedno miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego wnętrza. Gorąco polecam pracownię Archem Wnętrza.

Mikołaj Stożkowski

Na plus: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość.

Filip Hazubski

Wybrałem Archem i się nie zawiodłem. Kompleksowa i fantastyczna obsługa. Od pierwszego wejścia do nowo zakupionego mieszkania, aż po wybór najmniejszych detali. Ekipa na każdym kroku fantastycznie pomaga i dobiera, to co dla nas najlepsze. Bardzo polecam!

Paweł Szynkiewicz

Serdecznie polecam firmę Archem. Profesjonalna i przemiła obsługa, każdy szczegół dopracowany. Jeśli ktoś nie ma pomysłu jak zaaranżować wnętrze, z pewnością Archem mu w tym pomoże i nie zawiedzie się.

Paulina Sobisz

Profesjonalna współpraca, przepiękny projekt oraz wykonanie na najwyższym poziomie. Polecam każdemu zarówno z jak i bez wlasnego pomysłu na wnętrze.

Agata Zięba

Nasz zespół

„Działamy wspólnie, dzięki temu nasze projekty tworzymy bardzo dokładnie, sprawnie oraz na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych, kreatywnych i młodych architektów. To daje pewność, że projekty są dopracowane nawet w najdrobniejszym szczególe i mają swój niepowtarzalny styl. Nie mamy sobie równych!”

Alicja

mgr. inż. Architekt

Nikola

inż. Architekt

Klaudia

inż. Architekt

Rozpocznijmy współpracę!

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

biuro@archem-wnetrza.com

+48 512 418 880

+48 668 299 787

ul. Kartuska 418C, Gdańsk 80-125

+48 512 418 880

+48 668 299 787

biuro@archem-wnetrza.com

ul. Kartuska 418C/103, Gdańsk

NIP: 6040230270